• Jauno studiju gadu augstskolā RISEBA uzsāksim 1. septembrī plkst. 12:00

  Esi sveicināta/s augstskolā RISEBA!

  Esam patiesi priecīgi, ka izvēlējies studēt RISEBA – augstskolā, kurā BIZNESS TIEKAS AR MĀKSLU.

  Jauno studiju gadu augstskolā RISEBA uzsāksim 1. septembrī plkst. 12:00 ar pasākumu Meža ielas 3 iekšpagalmā pie apaļās ēkas, kas paredzēts visiem jaunajiem bakalaura programmu studentiem neatkarīgi no izvēlētās studiju programmas, studiju formas vai veida. Pasākuma laikā Tevi uzrunās augstskolas rektore, kā arī tiksi iepazīstināts ar augstskolu, tās kultūru, prasībām, programmu direktoriem un administratoriem, savu izvēlēto specialitāti, programmu, kā arī neizpaliks iespēja iepazīties ar citu programmu studentiem. Paredzēts tradicionālais kopējais gājiens no RISEBA centrālās ēkas līdz RISEBA Arhitektūras un mediju centram H2O 6.

  Pilna laika dienas nodaļas studējošajiem no 2.–5. septembrim paredzētas “Ievadnedēļas” aktivitātes, kuru laikā 1. kursa studējošiem būs iespēja tuvāk iepazīt studiju vidi un atraktīvās spēlēs – savus jaunos kursabiedrus.

  Visu maģistra programmu 1. kursu studenti aicināti uz studiju gada atklāšanas tikšanos 15. septembrī plkst. 18:00.

   

  Papildus informācija sekos sociālajos tīklos – piereģistrējies un seko līdzi!

  www.facebook.com/RISEBA.LV

  www.draugiem.lv/RISEBA

  www.twitter.com/RISEBA_LV

  Lasīt vairāk...

 • H2O 6 “Baltā Nakts 2014” 6. septembrī – Žeralds Kurdians un AVMM studentu darbi

  SPACEOUTv3-2Mūsdienu foruma “Baltā Nakts 2014“ ietvaros 6. septembrī Pārdaugavas radošajā kvartālā, Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, PIGEON-BRIDGE un augstskola RISEBA aicinaikvienu doties “ārpus kosmosa”, lai ienirtu fikcijās, sajustu to, kas, iespējams, nemaz neeksistē, bet mēģinātu tam noticēt pasākumā “Space.OUT”.

  Kosmosa kuģi, dīvaini kostīmi, satikšanās ar citplanētiešiem... Vai tā ir senā pagātne, iedomātā nākotne vai šobrīd piepildītā realitāte? “Space.OUT” būs došanās “ārpus kosmosa” ar franču zinātniskās fantastikas Kosmosa operu “1999”un īsfilmu skati RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6.

  “Space.OUT” plkst. 19:00 atklās RISEBA audiovizuālās un mediju mākslas studentu ĪSFILMU SKATE, kas būs vērojama līdz pat pasākuma beigām. Absolvējušo un pašreizējo studentu darbi atklās neparastus ikdienas dzīves notikumus un to neiedomājamos pavērsienus. Īsfilmu skate būs skatāma līdz pat plkst. 01.00

  1970. gados cilvēki attīstīja dīvainas idejas par to, kā kosmoss izskatīsies 1990. gados. Tāds piemērs bija arī britu zinātniskās fantastikas seriāls “Space: 1999”. Vai spētu iedomāties sevi situācijā, kad būtu jāatstāj Zeme un jānonāk citā orbītā? Vai spētu izdzīvot, saduroties ar nekontrolējamo kosmosu?

  Šodien atšķirību starp iedomāto nākotni un piepildīto realitāti mēs varēsim vērot franču talantīgā indi-roka un skatuves mākslinieka Žeralda Kurdiana (Gerald Kurdian) muzikālajā izrādē – performancē “1999”, kurā ir pārskatītas 48 televīzijas sērijas no jau minētā seriāla. Žeralds radījis Kosmosa Operu, kuru izpilda viens, bruņojies ar klēpjdatoru, klavierēm un dažādām vecmodīgām mūzikas iekārtām. Došanās Žeralda Kurdiana vadītajā misijā “1999” notiks plkst. 21.00 un 23.00. Vietu skaits ierobežots, jo kosmosā ikvienam skatītājam būs jādodas savā PUPU MAISS kosmosa kuģī.

  Žeralds Kurdians ir franču izcelsmes mākslinieks, kura darbības spektrs aptver dažādas mākslas izteiksmes valodas – skatuves un video mākslu, mūziku un tās producēšanu, kino un multimediju mākslu. Viņa darbus raksturo utopija par sirreālistisko popu, kas ietver ne vien labu devu humora, bet arī ar tā palīdzību viņš runā par mums aktuāliem jautājumiem. Viņa izrādēs – performancēs skan gan balādes, gan plašas pastorāles vai miniatūras, kuras tiek papildinātas ar dažādām elektroniskām ierīcēm, kā arī klavieru skaņām. Žeralds radījis virkni muzikālas izrādes – performances, kuras regulāri tiek izrādītas festivālos Amerikā un citās pasaules valstīs. http://geraldkurdian.com

  PASĀKUMU ORGANIZĒ: PIGEON-BRIDGE un augstskola RISEBA
  FINANSIĀLIE ATBALSTĪTĀJI:
  Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Valsts Kultūrkapitāla fonds
  SADARBĪBAS PARTNERIS: Arhitektūras un mediju centrs H2O6
  ATBALSTĪTĀJI: 
  PUPU MAISS, Gutenberga druka, kafejnīcaTvaiksValmiermuižas alus, TNT Latvia.
  INFORMATĪVIE ATBALSTĪTĀJI: 
  Delfi.lvVeto MagazineArterritory.com,Māmiņu klubs, Radio Klasika, ¼ Satori, Dance.LV

  Plašāku informāciju meklē:

  www.baltanakts.lv

  FACEBOOK: www.facebook.com/RISEBA.LV www.facebook.com/pigeonbridge

  TWITTER: @PigeonBridge @riseba_lv

  www.riseba.lv

  Lasīt vairāk...