• Laikmetīgās dejas horeogrāfijas studentu radošais kopprojekts „PULSS”

  Ieplānojiet skaistu otrdienas, 13. janvāra vakaru no plkst.19.00 RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6 un noskatieties RISEBA Audiovizuālās mediju mākslas bakalaura programmas studentu un Latvijas Kultūras akadēmijas Laikmetīgās dejas horeogrāfijas studentu radošo kopprojektu „PULSS”!  Skaņas, kustības, dejas, ritma, gaismas un horeogrāfiska video montāža.

  Ieeja bez maksas.

  Pasākums sociālajā tīklā Facebook

  Lasīt vairāk...

 • Video projekta pirmizrāde kopprojektā ar ar Nīderlandes Lietišķās zinātnes universitāti

  Erasmus+ sadarbības kopprojektā ar augstskolu RISEBA 12. janvārī Rīgā ieradās 35 Nīderlandes Lietišķās zinātnes universitātes (NHL) komunikācijas programmas studenti un pasniedzēji. Viesi no Nīderlandes viesosies trīs dienas RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O6 un, kopīgi sadalījušies jauktās radošajās komandās, veidos video projektu (par kādu no aktuālajiem ES tematiem, atspoguļotam caur Rīgas lokālo prizmu).

  2014. gada pavasarī RISEBA Audiovizuālās mediju mākslas departamentā viesojās Nīderlandes Lietišķo zinātņu universitātes (NHL) pārstāvji, kas bija ieinteresēti sadarboties ar augstskolu RISEBA. No 2015. gada 1. janvāra Latvija ir prezidējošā EP valsts, līdz ar to Nīderlandes kolēģi bija ieinteresēti atbraukt ar studentu grupu no Komunikācijas programmas, lai viņi varētu savas studiju prakses ietvaros darboties vairākās Latvijas kino un TV producēšanas kompānijās, ko RISEBA AVMM departaments palīdzēja noorganizēt, kā arī, lai kopīgi ar RISEBA AVMM studentiem izveidotu vienotu video projektu, iepazīstot Latviju un Rīgu.

  Video projektā no Latvijas puses piedalās RISEBA AVMM 2.kursa studenti. Tiks izveidotas 7 komandas – katrā būs gan Latvijas, gan Nīderlandes studenti. Video mākslinieciskais uzdevumus būs atspoguļot Latvijas jauniešu dzīves dinamiku, raugoties no Eiropas vispārējā konteksta. Katra komanda veidos savu filmiņu noteiktā laika joslā. Pēc tam tās tiks samontētas hronoloģiskā secībā un tiks izveidota viena pilna diennakts Rīgā. Video projekta pirmizrāde paredzēta 14. janvārī 15.00, RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O6, Ūdens ielā 6.

  Lasīt vairāk...

 • Augstskolas RISEBA Arhitektūras bakalaura programmas pirmobsolventu bakalaura darbu aizstāvēšana

 • “JCI Latvia” studentu debašu konkurss angļu valodā “The Road to Istanbul”